Moje (ne)zajímavá osoba

Znáte mě?

18. července 2008 v 12:41 | Šárka
Delší popis mé osoby na liter.cz...
Rozhodla jsem se, že pár řádků věnuji mé osobě. Nemyslím si, že jsem nějak moc zajímavá i když každý je svým způsobem nějak zajímavý. I já jsem známá díky některým věcem nad kterými lidé jen nechápavě kroutí hlavou a pár věcí za které mě chválí. Za můj největší životní úspěch považuji to, že jsem se narodila a narodila jsem se zdravá, mám 2 ruce, nohy fungující srdce a mozek. Do vínku mi byla dána kamarádskost, cílevědomost, někdy i inteligence. Nemyslím si, že jsem nijak zvlášť inteligentní, ale dovedu vést rozhovor na úrovni a bavit se o různých věcech, o všem si udělám vlastní názor a následně ho prezentuji. Dosud jsem nepochopila, jak jsem mohla mít na vysvědčení samé 1, když vlastně nic nevím. Ach, ta krátkodobá paměť. Občas muj mozeček zplodí něco smysluplného, ale musím konstatovat, že jsem líná, leč se mi to nepřiznává snadno..Také jsem ale drzá, tvrdohlavá, paličatá, nedočkavá a umíněná. Provokace a ironie to je moje. Já už jiná nebudu, každý se s tím musí smířit..
Snílek a optimista, který si chce užívat života naplno!Věčně vysmátá. Věčně smutná.. Nálady se u mě střídají jako na běžícím páse.
Pokud by někoho zajímalo, jak vypadám, nechť čte. Jestli ne, raději přestaňte. Nikdy jsem neměla ráda popis vzhledu. Postačí, když řeknu, že nepatřím mezi nejmenší, mám asi 176 cm. Postavu mám tak akorát, těch 7 let tvrdých tréninků házené, si mou postavu patřičně přizpůsobilo.Oči jsou snad modré, já nevím, nikdy jsem to nějak do hloubky nezkoumala, jestli jsou modrozelené nebo modrošedé nebo šedé, prostě modré. Mohla bych napsat jak momentálně vypadá moje koleno. Jsou tam dvě náplasti a za nimi se skrývají dvě sešité díry s nevyndanými stehy od operace. Myslím, že tam budu mít jizvu už navždy. Ani mě to nějak netrápí, dělat modeling se nechystám a v normálním životě by to neměla být překážka.
Co mám ráda?(ne v tomhle pořadí. Ironií je, že vybočuji z většiny. To co ostatní nemají rádi já naopak ano a naopak. Třeba u předmětů nebo učitelů. Hehe..)
Své kamarády, myslím ty opravdové kamarády. Společné procházky, záchvaty smíchu, prostě společně strávené chvíle, na které se nedá zapomenout a budou v mé mysli uchované navždy.
Mojí rodinu, což je samozřejmost a bylo by špatné kdybych k někomu trpěla nenávistí, vždyť já snad nenávidět ani neumím, spíše abych byla přesná, zatím mě k tomu nikdo nedonutil.
Být vzhůru dlouho dovčera a chatovat s mými nejmilejšími na icq. Čas strávený na počítači, respektive notebooku trávím většinou ťukáním nesmyslů do klávesnice, někdy z toho vyleze i něco kloudného. Nebo jen tak chatuju a surfuju.
Mojito a kafe- moje nejoblíbenější nápoje.
Fotografování. Já bez foťáku to se jen tak nevidí. Fotim vždy, když je nějaká zajímavá situace. Baví mě zachycovat zajímavé okamžiky a pak se na ně zpětně dívat a vzpomínat.
Čtení knížek.Nejoblíbenější mám asi Mechanický pomeranč,Dračí oči,Přežila jsem.. Hlavně né dívčí románky, z těch jsem už vyrostla!:) Čtu hodně ráda, ale musí mě ta knížka zaujmout. Asi i díky tomu jsem si ve škole oblíbila češtinu. Je to muj nejoblíbenější předmět. Mnoho lidí jí nemá rádo, ale já ano. Prostě je to krásný jazyk.
Francie. Miluju Francii, Paříž, ty nádherné památky. Jejich řeč je také krásná, chodila jsem na soukromě hodiny, ale téměř všechno jsem už zapomněla. Toužím po tom se tam někdy podívat. Paris, Je´t aime.
Asi se budete divit, když napíšu, že mám ráda školu.Netěším se na ten den, kdy budu muset mojí základní školu opustit. Vyrůstala jsem zde a zvykla si tu. Ono to přijde, už za necelý rok! Hodně jsem si oblíbila některé učitele a mám tam kamarády, proto bude těžké se loučit..Určité učitele mám opravdu ráda, vždy si na mě najdou čas a popovídají si se mnou o věcech, které mě zajímají..
Víte, já mám hodně věcí ráda, umím se radovat ze života a z každé maličkosti. Kdybych to měla na tento seznam vypsat vše, bylo by to moc dlouhé. Prostě mě baví žít!!
A co nemám ráda? aneb s čím u mě nezabodujete..(ne v tomhle pořadí)
Kouření. Fuj, já když vidim někoho s cigárem, tak je mi špatně. Dobře, ať si ničí svoje zdraví, to je mi ukradený ale ať ho neničí mě, tím, že kouří a já to dejchám.
Fialová barva, nemám jí rada..
Takový ty lidi, co píšou tim divným vypatlaným stylem( však vy víte jak) a ničí tim češtinu, takovej krásnej jazyk, Komenský se musí obracet v hrobě. Jejich IQ musí být asi jako houpacího koně.
Nerada se rozhoduji, jsem totiž váha, a tak hodně váhám než něco udělám. Potom ještě dlouho přemýšlím, jestli jsem to neměla udělat tím druhým způsobem.
Nemám ráda lež, faleš, namyšlenost, sobeckost a flegmatiky. Takový ty lidi, co čekají na víkend aby se už mohli ožrat a ten týden jenom přežívají. Vždyť život je tak krásný a stojí za to ho poznávat i z jiné stránky.
Nemám ráda, když něco musím. Slovo "muset" je mi nesympatické. A také nemám ráda, když mě někdo do něčeho nutí. Nerada se loučím a nerada slýchávám slova, nikdy, nesmíš a naposled… Zradu také nesnáším….
Jsem taková jaká jsem. Snad ještě dodám, že mě všechno zajímá. Neustále se ptám proč, co a jak. Chci to vědět a nedá mi to pokoj dokud se to nedozvím. Tak, to jsem tedy já, není to ještě zdaleka všechno o mně, ale aspoň část z mého života to je. Snad jste si obrázek udělali. Museli byste mě poznat osobně, abyste zjistili, jaké stvoření já jsem…

Já jsem já...

12. dubna 2008 v 23:50 | Šárka
Mohla bych tady o sobě psát mnoho věcí, ale zkusím to vzít stručně aneb v jednoduchosti je krása. Tak jmenuji se Šárka. Je mi 14. Bydlím v jihočeském malém městě a jsem zde spokojená. Nejčastěji mě zde potkat ve společnosti mých přátel, se kterými se neustále směji a nebo něco vyprávím. Také mě můžete nejčastěji potkat s lízátkem v puse. Lízátka se stala součástí mého života asi tak jako třeba ledové kafe. Ve školnim bufetu jsem stálá zákaznice a pani bufetová(tak jí říkám) už přesně ví, co mi má dát když přijdu. Je hodně věcí, které mám ráda a nemůžu si bez nich představit muj život, například čtení knížek a zajímavých úvah a článků, které prostě musím dočíst až do konce. Ráda si píšu s lidma na icq, jsem na počítači prakticky každý den a taky jsem si od mých rodičů vyslechla spoustu věcí na tema počítač a já. Obvyklá věta:,,Vypni to nebo ten krám vyhodim z okna." Ve škole mě nejvíc baví čeština a někdy angličtina, naopak nemám ráda chemii matiku a fyziku(protože se tam počítá??haha) Ale nejlepší na škole je to, že mi dala moje kamarády, které bych asi jinak nepoznala a taky mi dala možnost seznámit se se skvělými lidmi a učiteli. Házená, to je sport kterému se aktivně věnuju od 2. třídy. Baví mě! Kdybych měla vypisovat věci co mám ráda bylo by to nadlouho a čas jsou peníze, takže přejdeme ke věcem, které ráda nemám. Fialová barva, nevím proč, ale tahle barva se mi prostě nelíbí. Skupina Nightwish, jo většina lidí jí mají rádi, ale já když slyšim jejich písničky, přijdou mi hrozně depresivní a pohřební, prostě ne! Nemám ráda takový ty lidi jak si myslí, že jsou těžce IN a že jsou něco víc než ostatní.Nebo takovýto psani se samým dvojitým w a každý písmeno jinak velký atd. Tahle moda mě teda opavdu nechytla. Nemám ráda hlupáky a machry, jak si myslí bůhví co, ale skutek utek. Nemám ráda hodiny chemie, kdy děláme nějaké nepochopitelné rovnice.
V budoucnu bych chtěla co nejdéle studovat, podívat se do Paříže(ach, to je muj sen). Potom bych mohla pracovat třeba jako novinářka a reporterka. Nebo něco jinýho, to opravdu nevím.Budoucnost je daleko, já žiju přítomností.. Ale popíjet kávu a ťukat články by mě opravdu bavilo.
Mohla bych to tedy shrnout, každej jsme nějakej a já o sobě vím, že nejsem dokonalá, mám hodně nedostatků. A ty nedostatky se budu snažit postupně odbourávat a některé mi zůtanou napořáds tím se musím smířit. Aneb jak někdo moudrý řekl: Neměj strach z dokonalosti, stejně jí nedosáhneš.
Tak doufám, že jste si o mně udělali aspon trochu obrázek, třeba vám z toho přijdu nesympatická, ale až mě poznáte třeba změníte názor.
Kontakt na mě: ICQ:448801118
 
 

Reklama
Reklama