Březen 2009

Demokracie? Ne. Diktatura..

27. března 2009 v 23:02 | Šárka |  Den za dnem
Jak jsem se rozhodovala mezi gymply(Písek, Jirsíkárna) tak už nemusím, moji rodičové to vyřešili za mě. Podepsali za mě muj zápisový lístek a jen mi to mamka oznámila do telefonu, když jsem byla ve škole, že jsem to zapomněla podepsat. Přitom já tam vubec nechtěla. Ale prej jim budu jednou děkovat. Já prostě nechci do tý továrny na einsteiny. Nehodím se tam. Ale prostě už mě tam šoupli tak ať se stane, co se má stát..

Celý dny jsem ted přešlá nic mi nejde a nic mě nebaví... Ach jo. Jo, mimochodem, byla jsem zkoušená z chemie a dostala jsem jedna s tečkou, věděla jsem vše až na jednu chybu z nepozornosti v rovnici esterifikace, kterou mimochodem ještě nikdo u zkoušení z naší třídy nenapsal, a on mi dal jedna s tečkou, ale já to beru, dává mi sežrat tu jedničku na výzo z milosti.

Co teď?

20. března 2009 v 21:56 | Šárka |  Den za dnem
Taak vám jdu napsat, že mě vzali na všechny gymply, kam jsem se hlásila. Mamka mi to volala do školy. Většina lidí se už dozvěděla, jestli je vzali nebo ne, takže to dneska ve škole bylo docela napjatý.. Vzali jich jen pár.. A já mám ted těžkou hlavu. Hodně, nevím, kam jít. Na Českou jich brali 30 a všichni měli samý 1. Tam nepujdu, nehodlám bejt ve třídě se samýma jedničkářema. To bych se fakt cítila blbě. Ted ještě, aby Radek udělal přijímačky..

Vzali mě, ale já tam nechci,. Nechci do tý továrny na einsteiny.. :( Nic jinýho mi nezbyde. Dneska jsme psali srovnávačku z čj, hrůza pořád potřebujou něco srovnávat. A po několika měsících jsme dostali výsledky testů Kalibro. No, byla jsem sice 2. ve třídě, ale s procentama jsem nebyla vůbec spokojená. Tak z matiky jsem měla málo, ale to se dalo čekat, bylo to hodně těžký... Všichni říkali, že ty testy byli fakt blbý, že scio atd jsou lepší. I učitelé to říkali. Prej jazyky byly tak těžký, že to nám ani nedávali napsat. Z češtiny jsem měla asi jen 73 % ale to podle mě nebyla čj xD To bylo nějaký vyhledávání logický z textu. Nevim, no.. Sebevědomí mi to rozhodně nespravilo. Ale nejpozitivnější na tom dni bylo, že jsme neměli chemii, místo toho jsme psali srovnávačku a potom naše češtinářka si házela s chemikářem korunou, co budeme mít další hodinu. Bože, díky, že vyhrála čeština!! Čeština v chemii, to jsme ještě nezažila xD

Tak a už mám klid, žádnej stres s přijímačkama, ale přesto pořád váhám..

Smíšené pocity

18. března 2009 v 17:06 | Šárka |  Den za dnem
Dneska ve škole mě pan učitel vyfotil s dudlíkem, aby mohl dát mojí fotku na stránky školy a k ní napsat, že jsem vítězka okresu. Bude to při nejmenším komické. Dneska mi gratulovali další učitelé. I pani zástupkyně osobně. Nechápu, co s tím všichni mají. Jeden kluk z naší třídy byl 2. v kraji v angličtině a nikdo mu nic neřek. Prý je to pro to, že jsem první v historii. Ou jsem slavná xD

S mamkou jsme si volali, když jsem byla ve škole a oznámila mi, že mě asi vzali na gympl so Budějc. Volala tam kvuli olympiádě a oni řekli, že jsem snad neoficiálně přijatá. Proč se neraduju??? Na tenhle okamžik jsem tak dlouho čekala, byl to muj sen. Ale žádná radost se nekoná. Proč, sakra? Tolik jsem se kvuli tomu nadřela. Asi to bude tim, že se mi tam nechce. Budou tam ti nejlepší z nejlepších. A já se buddu cítit jako blbec. Te dmám před sebou životní rozhodování, kam pujdu, když mě vemou třeba na 2. Ach jooo:(

Nejlepší.Nepopsatelné! Nevyrovnatelné!

17. března 2009 v 15:11 | Šárka
Probuďte mě jestli spím.!!!!! To snad neni možné. Včera jsem byla na okresním kole olympiády v češtině, s naším učitelem byla sranda a byli jsme i u jeho babičky. Dobře jsem si s nim pokecala. Napsala jsem to a celou dobu byla v dobré náladě, mým cílem bylo nebýt poslední. Všude jsem věděla, kam co psát, ale tema na slohovku bylo: Zápisky z cest. Tak to bylo něco, tam jsem se vyřídila, mlela jsem pátý přes devátý a občas se snažila být i vtipná. Prostě jsem to neřešila.

Dnes jsem na to už skoro zapomněla a v tom k nám na dějepis přijde naše češtinářka ještě s jednou češtinářkou. Obě se smály a radovali se, ještzě jsem nechápaa, co se vlastně stalo. A naše češtinářka mi hned říkala, že má ze mě velkou radost. Pořád jsem nechápala. Pak předstoupila druhá paní učitelka a řekla: Tak vám oznamuji, že poprvé v historii školy jsme zaznamenali uspěch v češtině. Šárka vyhrála a náskokem 5-ti bodů na žáka z gymplu!" Chápete, já porazila gympláky!!!!!!!! Mám 24 bodů z 27!!! Největší radost za posledních x let ted prožívám. Naší češtinářce jsem řekla, že je to její zásluha. Prostě mám největší radost, že jsem první v okrese i před lidma z gymplu a jsem první člověk na škole za celou historii!!!! Na chodbách se na mě všichni usmívali, rázem to věděla celá škola a učitelé mi podávali ruce ke gratulaci.

Jedu do kraje! Tam už mi bude jedno jak to dopadne, uspěch je i to se tam dostat!

Jo, už mi jde blog. Sumasumárum.

9. března 2009 v 19:38 | Šárka |  Den za dnem
Jelikož mi nešel blog, tak omluvte mou absenci... Je to na nic.

Bylo to moje velké přání.. Vyhrát olympiádu z češtiny. Věřte- nevěřte.. Vyhrála jsem!!!!!! Když mi to oznámili v rozhlase, moje nálada se najednou vyšplhala na grandiozní. Měla jsem takovou radost, až jsem se třásla. Jo! Poslední rok na ZŠ a já vyhrála, skvělý! Ale vůbec jsem to nečekala, v březnu pojedu na okres.Už se těším.
Ve škole to ted docela flákám, nechce se mi nic dělat, ale čeština, ta mi teda jde xD
No, ale zase na druhou stranu jsem pořád naštvaná. Při výtvarce jsem poslouchala písničky na mobilu a nějak omylem mi to vytočilo jednoho učitele. On zrovna někde byl a nehorázně se naštval. A potom to rozebíral před celou třídou a uplně ze mě dělal blbce. Prý ještě jednou někdo bude mít v kapse mobil, tak mu dá třídní dutku.. Zařídí to do 5-ti minut.

Ve škole nás minulý týden bylo 8. Dobrý ne? Ale užili jsme si to flákání, dokud nás nespojili s Céčkem. Já byla před 14-ti dny taky nemocná, bylo mi na umření. To už nikdy nechci zažít, hnusná chřipka a musela jsem i k doktorovi!

Dnes jsme byli v divadle, užasné jako vždy. Ach, miluji divadla. Dostala jsem za ukol zase napsat článek do novin, řekněte mi, co tam mám psát, když už to píšu po 3 a pokaždé je průběh cesty stejný? xD