Chemie?

21. ledna 2009 v 15:20 | Šárka |  Den za dnem
Moje nálada je opravdu ale opravdu nestabilní. Něco jako graf střídavýho napětí xD Dneska skvělá náladička, včera bod mrazu a předevčírem zase uplně nejlepší. Dostala jsem 1 z pololetky z češtiny, měla jsem jí nejlepší ve třídě s uspěšností 97% a 5 chyb pro zajímavost, dalo setam udělat přes 100 chyb.. Nic moc. Z matiky ze čtvrtletky jsem k mému překvapení taky dostala 1, ale to už jsem asi psala. Potom jsem slepé mapy udělala na 100%. Z fyziky z písemky jsem taky dostala 1 atd.. Akorát ta chemie. Včera jsem se dozvěděla, že některejm holkám z céčka dal 1 a ony mají samé 1. Tak jsem se smířila s 2 a dneska ve škole jsem pořád uvažovala jestli mě nevyzkouší. Tak jsem se učila, potom přišla hodina "h". Učitel rozevřel svuj sešit a chvíli do něj koukal, potom se na mě podíval a řekl:,, Mám? Tak pojd na kus řeči." Já se na něj tak podívala a nevěřícně jsem dodala: ,,Já?" Mořil mě u tabule dost dlouho a vše jsem musela do detailů vysvětlovat, akorát jsem si nemohla vzpomenout k čemu ještě se používají saze vyrobené z mazutu. Jinak jsem mu vše zodpověděla, protože si myslím, že to docela chápu. Byla jsem vyklepaná jako nikdy, křída v ruce se mi klepala a padalia mi, ale já jsem nebyla nervozní, jen mi byla zima a věděla jsem, že o něco jde. Dal mi 1. Ale otázka je, přepíše mi tu 2? Budu mít samý? Nebo jednu dvojku? To už je jedno, nechme se překvapit. Spíše si myslím, že si jí nezasloužím..
Zejtra se jedu podívat na další gymply do Budějc, tak uvidíme, jak mě to ovlivní.

Také poslušně hlásím, že školní řád, který jsem musela opsat, jestli si ještě vzpomínáte, za pípnutí mého mobilu při zemáku, jsem konečně dopsala. Byla to makačka, nechtějte to zažít! Ale alespon nějaké zpestření. Nakonec jsem provokativně napsala učiteli věnování: Pro pana učitele opsala dne 21.1. 2009 Šárka H. 9.B.. Nebo něco takovýho.. Každopádně jsem popsala 4 A4 z obou stran. Pěkný... Nemám ráda školní řády!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smajwinka smajwinka | Web | 21. ledna 2009 v 20:19 | Reagovat

máš pravdu, Protivín neznám :P

Děkuju moc :) No bojovnice, je hodně líná :D

Chodím na klasické a španělské gymnázium, jsem v anglické třídě (tzn. máme víc hodin aj než jiní), jako druhej jazyk mám frájinu ;)

to když mě vyvolala ve frájině tak já taky zděšeně: "Já?"

když jsi zvládla zkoušení, určitě ti ji přepíše. proč by tě jinak zkoušel? K výzu ti každopádně gratuluju, ať budeš mít samý nebo jednu dvojku ;)

Ještě, že máš to psaní za sebou.

2 smajwinka smajwinka | Web | 23. ledna 2009 v 21:46 | Reagovat

podle mýho názoru se neřiď, nemusíš odmítat. Já mám taky ráda frájinu a francouzské filmy (drž hubu, taxi, taxi, návštěvníci.... Dobrej herec je Jean Reno;). Tenhle film nebyl o děj, spíš ukazoval, jak to v některých školách vypadá. Celý film byl tvořen záběry na hodinu, jak děcka odmlouvají a křičí, občas byl jiný záběr než ne ze třídy. Celý to vyvrcholilo tím, že jednoho žáka vyloučili. Bylo podaný hodně nudně, žádný děj, ani žádný komický scény, ničím neoživený, prostě jakoby přišli k vám do školy a točili hodiny (až na to, že tam nebyl ani vtipnej učitel).

šalina je moravský :P já zas nechápu, jak může někdo říkat tramvaj. to je tak divně spisovný :P

všechno zvládneš ;)

3 Death Incarnate Death Incarnate | E-mail | Web | 24. ledna 2009 v 20:30 | Reagovat

Já bych se na to opisování vy*rala...

Jinak samý jedičky na vízo, to má u nás jediná šprtka :D Nebo možná dvě... nevím, jediný co vím je, že nejsou normální...

Ze čtvrtletky z matiky jsem dostala za 3, dvojka mi utekla o jedinej bod!! Takže na vízo mám asi za tři :´(

Pak napiš jak to vypadalo na těch dalších gymplech.

4 ŠáRiK :) ŠáRiK :) | Web | 25. ledna 2009 v 13:50 | Reagovat

Wow. Já chci být taky tak chytrá jako ty. A doufám že ti dá tu jedničku jinak za nim na kole přijedu a pěkně si to snim vyřídim xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama