Prosinec 2008

Fotbáál a Vánoce

24. prosince 2008 v 0:13 | Šárka |  Den za dnem
A víte co vám řeknu? Fotbal je docela dobrej xD Pro bližší informaci. V neděli jsem se zučastnila každoročního vánočního turnaje ve fotbale. Byl to náš poslední vánočák, a tak jsme natáhly naše VIP trička a šlo se na věc. Co vám budu povídat, byl to trapas jako hrom. Já jsem dala ola břichem. Mám to natočený, tak nějak podivně jsem dosoukala míč do brány, okamžitě jsem získala smích celého publika a načež mi všichni říkali: Hustej gol! Potom jsem dala ještě jeden. Turnaj jsme vyhrály! Super, ne? Konečně. Jako odměnu jsme dostali vázu, ehm tedy totiž pohár, ktwrý vypadá jako váza. Jo a diplom, lízátka a hrníček. Tu vázu, ehm tedy pohár jsme si pak naplnili šampusem a vypily to. Ano, opravdu povedený Vánočák... Asi e dám na fotbal xD

Vánoční nálada?Co to je? Uklízení a takový ty věci kolem, mě vůbec alevůbec neberou. Dáryk už mám, v obýváku už máme i stromček, kterej jsem dneska byla donucena ozdobit a cukroví je na stole. Aspon, že si nepoušíme ty koledy.. A zejtra je Štědrej den a mě to ani nějak nepřijde.. Beru to jako normální den. Už máme pod stromečkem i dátrky, takže Ježíšek přišel o den dřív xD Co vám budu povídat. Bolí mě hlava a v krku.. Mějte se. A nebudu vám tady psát nějaký přání.. Každoroční stereotyp. Vždyt to znáte,... Tak teda Šťastný a Veselý!

Pár fotek

15. prosince 2008 v 17:05 | Šárka |  Co fotoaparát zachytil


Tak vám tu zase něco napíšu...

15. prosince 2008 v 16:41 | Šárka |  Den za dnem
Můžete se radovat, skákat radostí a podobné. Jsem zpět! A znovu mám chuť do psaní. Zúčastnila jsem se češtinářské olympiády, téma na slohovku bylo "O tom se nedoskutuje" Horší slohovku jsem nikdy nenapsala, vážně.. Dneska mě fyzika nějak nebavila, a tak jsem kecala s mým okolím. Učitel se naštval a zeptal se mého souseda, na co se ted ptal zkoušejícího.. On nevěděl. Pak se učitel zeptal mě, protože jsem taky nedávala pozor a já mu to vše s přehledem řekla i s odpovědí. Napsal mi plus, heč.. Asi za to, že umim dělat víc věcí najednou, kecat a ještě dávat pozor. Poslední dobou mi hodně jde čeština, učitelka mi řekla, že jsem jedinej člověk, co logicky uvažuje. Mimochodem, nesnášim chemii!! Zase jsme psali písemku a zase to bude za 3. Já už nenvim, co mám dělat. Asi se smířit s tím, že 1 z chemie nebude. A mamka pořád žije v předtavě, že budu mít samé jedničky xD Pápá... Někdo mi řekl skvělou zprávu, prý budou možná na gympl brát jen podle průměru, což je skvělé! No i když...

Čas hrozně letí, ale fakt nehorázně, než jsem se stačila probrat, přímačky za dvěřma, kamarádka dělá přímačka už po vánočních prázdninách!!! Já tomu nechtěla věřit, pomoc zastavte to někdo!!! Nechci pryč ze základky!

Už mám všechny dárky na Vánoce, mám je i zabalené. Jsem na sebe pyšná.. Jsem xD Na Silvestra budu na Radkovo chatě. No to jsem teda zvědavá, budeme lyžovat, 2 roky jsem na tom nestála kvůli kolenu. Bude to velice komické..

Zejtra jedu do nemocnice na kontrolu s kolenem, už zase. Já myslela, že už mám pokoj od nemocnic a toho všeho nechutného prostředí, ale ne. Mamka mě tam zase dotáhla a kvuli tomu nepujdu do školy.:( Přijdu o češtinu pro náročné a taky srovnávačku z matiky, což mi zase tolik nevadí, protože bych stejně nedopadla dobře a to, že mi matika nejde, nepotřebuju vědět z nějakejch grafů xD

Ještě si pamatuju, jak jako malá jsem se už nemohla dočkat Vánoc, uplně jsem byla natěšená. A ted? Vůbec mě to nebere, ty koledy mi lezou na mozek, každej rok to samý.

Snad se do Vánoc ještě ozvu xD Ale jo, určitě jo. A jak vy trávíte předvánoční dobu? Taky tak pracovně jako já? A co Silvestr?

Blbá a blbější

5. prosince 2008 v 23:46 | Šárka |  Den za dnem
Tak jak začít, nebyla jsem tu hodně dlouho, já vím. Asi jsem byla líná psát, ale spíš jsem měla hodně práce.

Nevím, co vám mám napsat, ve škole je to hrozný. Jsem čím dál blbější. Dělali jsme nějaký srovnávací test a já byla až 5, ve třídě. Potom jsme stihli napsat dvě písemky z chemie ze kterých mám z obou 3. On nám opravdu dává písemky, ve kterých jsou věci, který jsme vživotě neslyšeli. Je to fakt těžký a všichni studenti ve všech generacích se s nim hádaj právě kvuli těmhle velkejm písemkách, kde máme uplatnit svou logiku.. Tu já nemám a tipování mi štěstí nepřináší, ted jsem měla 4 chyby asi z 12:( A jednu takovou, že jsem si spletla béčko s déčkem.. Proč mi to nejde? Proč jsem tak blbá? Co mě ovlivnuje? Ani mi nedělá radost ta 1 s hvězdičkou z fyziky ani ty dobré známky z češtiny. Jo, taky jsme psali čtvrtletku z matiky, nebyla zrovna nejlehčí. No to byla hrůza, následně jsme si jí potom opravovali na tabuli a já díky provokacím, které jsem měla na učitele musela jít celou opravovat na tabuli. Stihle jsem během opravování a psaní ještě dělat hraviny a divadýlko, takže jsem bavila celou třídy i učitele. ěli záchvat smíchu, asi se dám na učitelku. Učitel mi potom řekl, že jsem byla dobrá a že mi to šlo, fakt se pobavil, ale byla jsem drzá xD

Nevím, co dál psát. Snad zejtra pojedu s Radkem bruslit. Během doby vám sem dám možná nějaký fotky.. Naše trička školní atd.. Ale až nebudu tak líná..

P.S taky si všímáte, že píšu čím dál kratší články? Ale já se polepšim slibuju, i když pro vás je to možná dobře, alespoň nemusíte číst moje nesmysluplné žvásty..