Září 2008

Grrrrr

29. září 2008 v 19:04 | Šárka |  Den za dnem
Jsem mírně rozhořčená, ne jsem hodně naštvaná. Tedy ted už ne, už to ze mně vyprchalo, ale ve škole jsem vzteky skoro brečela, když jsem vzteklá nekontroluju se. A proč? Měli jsme zemák, ještě předtim se učiteli nelíbilo, že jsem seděla s Radkem na lavici a poslal ho do svý třídy. O hodině položil jeho obvyklou otázku: ,,Kdo chce bejt zkoušenej?" Nikdo se nehlásil a všichni koukali pryč od něj. A já jsem pošeptala mojí sousedce:,,Jak schválně všichni koukaji do blba, ne!" A učitel řekl, že když kecám tak to znamená, že chci být zkoušená. Tak jsem se tam z donucení dobelhala. Njedříve pokládal primitivní otázky moji společnici a ta dostala za 1. Pak se ptal mě. Věděla jsem všechno, kromě 2 věcí který nemáme v sešitě napsaný. Tak mě učitel posadil a nechal mi poslat žákovskou, kde mi napsal 2! Přišlo mi to docela dost nefer, nejde mi o to že mi dal 2, to at mi dá co chce, ale jde mi o ten princip. Mojí spoluzkoušející dal pár primitivních otázek, který veděl každej a mě dával už tak těžký a ještě k tomu nějaký neznámý. A měla jsem jich mnohem víc než ona. Přišlo mi to prostě vuči mně nefer a všichni se divili že mi dal 2. Každýho jsem se ptala a říkal že to byla jasná 1. Když někdo něco doposud u tabule neuměl, posadil ho bez známky a nebo velkou písemku započítal jenom mě protože jinak ostatní měli špatný známky. V tu chvíli jsem byla na něj tak vzteklá, kdyby to aspoń byla 2 právem!! Bublalo to ve mně a když jsme dělali na počítači slepý mapy tak jsem prostě klikala jen tak do moře a ne na ty státy který jsem měla. Učitel to spozoroval a řekl:Šárko, myslíš, že tenhle způsob má smysl?" Já se na něj podívala a naštvaně jsem řekla:,, Tak když to asi nevim?" Při odchodu ze třídy jsem na něj ještě vrhla jeden phled a šla jsem pryč, musela jsem to rozchodit.
Jak jsem již řekla, nešlo mi o tu známku ale o ten princip. Jako by mi to udělal naschvál. Já si prostě budu myslet svoje, že jsem to uměla podle mejch představ a zejtra prostě budu celou hodinu zticha, já to nemám zapotřebí.. xD Proč tohle udělal jenom mě, to nechápu jestli je na mě naštvanej nebo co. Já nevim a přitom já ho měla nejradši ze všech, tohle jsem nečekala:(

To už je zase pátek?

26. září 2008 v 14:58 | Šárka |  Den za dnem
Tak už bude zase víkend. Na dnešek plánuju opět akcičku s Lubošem a Terkou. Doufám, že zase neusnu a nevzbudí mě hlasitou písničkou od Nightwish, blé. Dneksa ve škole jsem byla uplně blbá asi to bylo tím, že už je pátek. Na chemii jsem řekla, že zjistíme druhou stranu rovnice tak, že to odečteme místo vydělíme, všichni ze mě měli srandu. Na matice se mi chtělo hrozně spát. O přestávce jsem ležela na lavici a dělala jakože spím, navlíkla jsem se do kámošovo mikiny a dala si kapucu na hlavu, moji velice přející spolužáci mě nenechali ani vyspat... Navíc ta matika byla děsně nudná počítali jsme sice novou látku, ale já jí celekm rychle pochopila, až to bylo divný, narozdíl od některých jedinců, kteří počítali u tabule. Opřela jsem si hlavu do ruky a čučela doblba. Učitel zrvna promlouval a mě ta ruka zklouzla z lavice a hlava mi upadla na stůl a já málem spadla ze židle. Ano, náš matikář, který mě jediný viděl z toho měl ohromnou srandu. Smál se, a vyprávěl ostatním, co jsem udělala a oni se mi začali smát taky. Učitel prohlásil, že tohle měl natočit. Načež mi byla přidělena funkce pokladníka, který má vybrat peníze na seminář. Nedobrovolně! Jenom proto, že jsem se zeptala, kam s těma penězma. Fakt skvělý.. Taky jsem šla na matice k tabuli a vypočítala příklad, kterej nikdo jinej ze třídy nepochopil a nepřišel na něj a ještě jsem dostala vynadáno, že to bylo moc pomalu, člověk se prostě nezavděčí. Na angličtině jsem měli tzv. konverzující hodinu, kdy se učitel ptal na otázky a my mu odpovídali. Jo, to je teda konverzace, když se odpovídá třema slovama, normálně mě ta angličtina s nim přestává bavit.. Na dějepise mě nejvíc dostali lonští devátáci, co se přišli podívt do školy a naší učitelce s klidem řekli, at si políbí prdel. To je prostě vrchol nevychovanosti, panebože kde to žiju, trapáci drzý, jak si vůbec dovolí něco takovýho říct. Ovšem na obědě se mi nálada zlepšila, poprvé jsem nebyla ve frontě poslední nebo předposlední xDJsem dobrá, ne? Já nevim, to je tim že jsem si v šatně dala místo moc daleko tak mě všichni ze třídy potom předběhnou. Dostali jsme tvaroháček. A já dostala mega výtlem když jsem si pomyslella, že si neseme z oběda tvaroháček jak náky dětičky, vyběhla jsem z jídelny a smála se a smála se až mi tekly plzy... Nevim proč, ale smálaa jsem se nejvíc za poslední dobu.. Potom ještě Tereza prohlásila: "Jdeme lízat" myslela jako ten tvaroháček xD Tak jsme ho cestou ze školy pily, protože to bylo dosti tekuté..

Hello, my friends!

24. září 2008 v 14:43 | Šárka |  Den za dnem

Tak jsem zase tady. Musíte omluvit mojí abstinenci, jediné čemu se ted plně věnuji je škola. Ano je to tak. Mám nedostatek volného času, protože učitelé nám dávají docela dost zabrat, ani mi nepřijde že jsem ve škole teprve 3 týdny nebo kolik. Je to jako by bylo několik měsíců. V pondělí u nás o výtvarce propukla žhavá diskuze na téme: Absolvenské tričko. Byl to masakr, ale já s tim počítala, naše třída se prostě nikdy a na ničem nemuže dohodnout. Tak nakonec když už jsme něco vybrali tak se zase ozval někdo že to nechce a k němu se připojili další. Beztak si to tričko vezmu jenom jednou, potože moji spolužáci se dohodli na černých kratasech a černym tričku, ano jako na pohřeb.. Co bude na tom, to ještě ani pořádně nevim xD Jsem organizařní typ, ale v naší třídě se organizování vzdávám. Jo abych nezapomněla, zahájila jsem školní rok docela dobře, už mám asi 10 jedniček. Dneska jsem dostala z fyziky jedna s hvězdičkou, ani jedna chyba s komentářem učitele: ,, Od koho jsi to opsala?" Vím, že to snad myslel ze srandy, ale já jakožto uplně čestný nepodvádící člověk.. No urazilo mě to a taky jsem mu to řekla xD Ach, ta upřímnost. Z přírodáku jsem dostala taky 1, poprvé v historii opakovacích píseme k celého sešitu z předchozí třídy, ach ale že ybch měla nějakou radost... No proč neprojevuju emoce xD Poslední dobou jsem jako bez zájmu, ve škole mě bolí hlava a chce se mi spát i když o některých hodinách mi to nedá a jsem aktivní. Budu chodit na seminář z matiky a na češtinu pro pokročilé nebo jak se to jmenuje, prostě příprava na přímačky. Ježiši přímačky, to slovo začínám nenávidět! Úspěšně jsem absolvovala poslední rehabilitaci, prý se mi to už posílilo, to jsem ráda konečně nebudu muset vstávat ráno v pul sedmý. Ale už jsem si na to tak nák zvykala, vždycky jsem tam byla ve stejou dobu, potkávala jsem autobus z vodnan kterej jel pro školáky...Taky na sobě pozoruju, že už se ze mě stává klidní člověk nemající připomínky o hodinách a to jsem přesně chtěla, oujé už nejsem drzá!!!! Já jsem prostě, no budeme slavit!
Všichni kolem mě jsou nachcípaný.Minulej týden nás bylo ve třídě hrozně málo. Díky bohu že mě se zatim nic závažnějšího nechytlo. Mamka mě aktivně začala cpát aktimelama a vitamínama, podle mě je to stejně k ničemu, když prostě nějakou nemoc chytim tak já chytim..
Poslední dobou jsem něměla nějak extra dobrou náladu ani nevim kdy naposled. Nejvíc se nasměju ve škole ale přitom se při každej hodině už modlim aby byl konec, až teda na vyjímky.Ale nejhorší je, že mi přišla pozvánka ke člověku, kterého zduše nesnášim. Náš doktor! Při pohledu na pozvánku k patnáctileté prohlídce se mi udělalo lehce nevolno. Já ho tak nesnášim. To mi připomíná, že mi za pár týdnů bude 15 a já to ani nijak zvlášť nevnímám. Ach jo, zase o rok starší, jeno,m dostanu nějaký papír s mojí fotkou a udajema *cože'? nezájem*..

Nesnídám, nesvačím, nestihnu to, nestačím!

18. září 2008 v 15:50 | Šárka |  Den za dnem
Víte co? Nestíhám vubec ale vubec nic. Například včera jsem se učila jako magor, protože jsme psali písemku z celýho sešitu z osmičky. Bylo to z mého nemajícího v lásce- přírodopisu. Ve škole mi to nejde. Co to mám s tom mozkem? Tak už se sakra zapni, dělej! Napsala jsem jeden pravopísák nejhuř co jsem mohla, ještě že t známky nepočítala, měla jsem tam asi 5 chyb!!! Cvičím s ortezou a obden chodím na rehabilitace za pani, která pořád říká: A ještě a ještě. Dělám ty cviky, co mi ona říká, při tom jsem jak v matrixu, prostě myšlenkama jinde. A přesto slyším to její a ještě a ještě. Jsem výkonný člověk stíhám se přenášet jinam a myslet na kraviny při tom jednim uchem poslouchat rádio a druhym to její a ještě a při tom dělat cviky. Vzpomněla jsem si na to, jak nám náš bývalý fyzíkář řekl, že jsme s Terezou BI. Protože jsme se objaly a šli jsme po chodbě. A jelikož náš každej den vidí s našema klukama tak to takhle usoudil. Nemusím říkat, že nám ve škole dávají docela dost zabrat. Dneska opakovací celohodinová píšemka z matiky. Děs, vůbec mi to nešlo. ALe měla jsem to hotový jako první, myslím. Ale špatně! Takovejch chyb, co jsem tam nasekala. Ale co se dá děšlat, musím jen doufat v to, že se muj mozek opět probudí a když ne, tak... Tak nevim.
Včera jsme byli na výstavě škol v Budějovicích. Nešla jsem do školy a v pul 10 společně s několika spolužáky vyrazila do Budějc vlakem. Připadala jsem si jako za školou, hroznej pocit. Někteří učitelé byli naštvaní, že jsme si udělali tento výlet a ve třídě naší zůstalo 6 žáků.. Později jsem zjistila, že jsem tam jela zbytečně. Byly tam vesměs učnáky. A jelikož já se na učňák nechystám, bylo mi to k ničemu. A v duchu jsem si říkala: Tak s těmahle já budu ve třídě. Bože dej at tam nejsem s nákejma trapkama typu: já uplně lowííískuju žůžovou..... Asi víte jak to myslím. Taky bych nechtěla aby kolem mě byli podlejzači a šprti, ach jo chci zustat na základce v tej samej třídě!!
Na dnešní hudebce jsem si vzpomněla jak jsem asi před týdnem byla s Terkou u Luboše. Bylo to večer a my koukali na nějakej film. Já jsem si lehla do Lubošovo poslete, přikryla se a ani nevím jak se to stalo, ale já tam usnula. Oni mě nechali a když film skončil Tereza prý říkala, že mě nějak opatrně vzbudí. Ale Luboš to udělal jinak. Zatímco já jsem si krásně spinkala jako malý miminko on pustil na počítači na plný volume písničku od Nightwish a jak již jistě víte, nesnášim jejich písničky. Já jsem se tak lekla, vylítla jsem z tý postele a měla jsem prý výraz největšího leknutí. Prý se to nedá popsat, vykulený oči.. Oznámili mi, že kdyby to natočili, je to klip roku. Následně ze mě měli asi pulhodinový megavýtlem, zatímco já se vzapamatovávala z toho šoku.To jsou ale kamarádi co?
A já už se jdu učit chemii...

Ztráty a nálezy

13. září 2008 v 20:15 | Šárka |  Den za dnem
Tak snad abych shrnula události posledních dní. Začnu školou jako obvykle. Nejvíce mě asi zaujalo řešení antikoncepce o rodinné výchově. Všichni tam kecaji a nedávaji pozor a najednou učitelka prohlásí že by se chtěla bavit o něčem, co jsme asi nečekali, antikoncepce. Najednou všichni ztichli.. Říkala nám, docela zajímavý věci, než spolužák neprohlásil, že má hlad. Taky povídala, že se učitelé tváří, že jim to naše vození se po chodbách a třeba děkovná pusa nevadí. Další událost bych mohla nazvat ztráty a nálezy. Přišla jsem do školy a zjistila že máme tělocvik, šla jsem do skříně s tělocvikem pro ortezu, otevřu tašku a tam neni. Prostě tam nebyla a já lehce propadla panice. Volala jsem domu mamcejestli jsem jí tam nenechala, když řekla že ne, tak jsem nechtěla aby na mě poznala, že jsem jí ve skutečnosti ztratila, tak jsem jí řekla, že jí budu mít někde ve škole. Zmateně jsem začala pobíhat a v hlavě se mi míhalo, ježiši co mi řeknou doma, orteza za 2000 a já jí ztratim, to nejni normální, jak mužu něco takovýho ztratit. Ptala jsem se každého, učitel si ze mě ještě dělal srandu. Uplně zoufalaá jsem řekla klukum at se mi kouknou v hale, ale moc nadějí jsem tomu nedávala, ale byla to vlastně poslední naděje.O těláku jsem jí to oznámila a cvičila jsem opatrně. Když po hodině kluci přišlii do třídy a nic neříkali, došlo mi, že asi nic nenašli. Potom za mnou někdo stál a já se otočila, byl to radek a podával mi tašku s mojí ortezou. V tu chvíli jsem měla takovou nepopsatelnou radost, že jsem mu vlepila děkovnou pusu a jako napotvoru šla naše třídní a povídá:,,Až tak jo?" Nic jsem jí nevysvětlovala nemělo to cenu.
Tenhle víkend jsou slavnosti našeho města. Dobové kostými program v zámku, prostě jako v dávných dobách králů.
Ted večer bude ohňová show, zpívat budou náký imitanti ABBA a pak náká díza 70 a 80 let, tuším.
Tak já mizím na tu ohnovou show!!

Únava mě zmáhá

10. září 2008 v 19:18 | Šárka |  Den za dnem
Dnes mě přepadla unava. Asi mě vyčerpává škola a taky trenovaní malých házenkářek, je to o nervy, ale některé jsou šikovné. Ve škole nám dávají zabrat, samé písemky a zkoušení. Už mám dvě jedničky, celkem za nic. jenom opakování z chemie a dějepisu. Snažím se, být šprtem, slušným šprtem, ale nedaří se mi to. Vykřikuju a provokuju, neumím si některé poznámky odpustit. Proč to dělám... Málem jsem dvakrát dostala na zadek, když jsem učiteli řekla, proč na mě řve, když ten příklad mám vlastně správně. A potom jsem měla ještě nějakou připomínku. Počítali jsme rovnice a já jediná vypočítala všecny, oujééé!! Slíbila jsem učiteli, že nebudu mít blbý kecy a blbě se ksichtit. Porušila jsem to, když viděl, že už mám hotovo a dal mi další příklady.Ale hned jsem to napravila tím, že sjem se přihlásila a řekla:Děkuji pane učiteli xD" A pak ještě když řekl špatně výsledek jedné rovnice. Jsem drzá, bože odnaučte mě to! Byla jsem nazvána šprtem, když nám učitel položil otázku:,,Kdo měl všech 8 příkladů správně?" Viděla jsem, že se nikdo nehlásí tak jsem tak malinko zvedla ruku nenápadně. A učitel se hned ozval:,,No pořádně se hlas, ty šprte v předposlední lavici.." Na zemáku jssme psali písemku na 30 otázek. Vysloužila jsem si 3 hodiny poškoly zdarma ještě s kámoškou, prej za blbý kecy a přitom jsem se jenom zeptala. Učitel mou otázku vzal jako suchý vtim a přitom já to myslela vážně. V písemce jsem měla jednu otázku chybně a další jsem měla třičtvrtě a další jenom pul, ovšem učitel mi to počítal jako 3 otázky chybně. To je nefer, diskutovala jsem s nim ještě po hodině, ale pak jsem se mu omluvila za to, že s ním licituju a že měl pravdu. i když si ve skutečnosti myslim něco jiného.
Budu mít brzo občanku, už mám fotky, vypadám tam jako blbec a tohle mám všude ukazovat... Jsem boháč, asi nejbohatší z naší rodiny, dostala jsem částku od pojištovny za koleno a to je teprve záloha. Budu mít vlastní konto!!!
P.S. muj notebook dosáhl maximálního zpomalení. Je pomalej!!!

Já zlodějka a věštkyně v jednom! xD

6. září 2008 v 21:10 | Šárka |  Den za dnem
Jak jsem říkala, že při mojí smůle mě z chemie vyzkouší, tak jsem měla pravdu.Jak já to dělám! Do školy jsem nastoupila smířená se zkoušením a opravdu mě nepřekvapilo, že mě hned jako první vybral, jsem geniální asi umím číst budoucnost. Napadá mě že by se to dalo docela využít využít..xD Dal mi primitivní příklad, tak jsem dostala mojí první 1. Ano, ani jsem neměla nákej zvláštní pocit vítězství ani nadšení. Byla to lehce získaná jednička. Při matice mi to vyjímečně myslelo(trochu). Zmoženě jsem se dobelhala k tauli a s unuděným výrazem dávájícím najevo učiteli muj nezájem jsem počítala jeden příklad za druhým. Dokud jsem se nespletla, neskončila jsem. Nevěděla jsem až¨čtvrtou odmocninu z 64, tak kdo by to taky vypočet, že.. Ale za tu námahu mi mohl dát aspon 1. Už mi vzal i žákovskou, ale nakonec mi jí vrátil prázdnou. Jak mám asi přijít na něco, co jsem v životě nezkoušela počítat. Nesnášim matiku a chemii, zlatá čeština! Pozbytek dne jsme si hráli s kámoškou na velký "hoperky". Pujčila jsem si od Vaška mikinu, která mi byla trošku velká. Vzhledem k tomu, co si myslim o hip hopu a jim podobnejm strylum, nebylo těžký hrát si na magora. Chodily jsme po škole s kapucou na hlavě a zdravili se"respekt" . Při hodině jsme seděli jako machři a chovali se jako machři. Celkem zábava...!!
Ve škole ted nejvíc řešíme trička, rozlučák, tablo, výlet, dárek učitelce. Ani na jednom se prostě neshodnem. když někdo něco navrhne hned se najdou takový ti ignoranti.. Nesnášim když se náš rádoby kolektiv má na něčem rozhodnout. Prakticky nemožné. To bude něco teda..zase ty hádky a dohadování, nemám na to nervy.
Taky jsem byla venku po dlouhé době s mým hodně dobrym kamarádem. Vubec jsem na sebe neměli čas, jedině při hodině v lavici. On mi přivezl Eiffelovku, zlatou.. Je užasneeeej!!! A ona taky.Strašnou radost mi udělal, byl ve Francii a já jí miluju. No ale ted už k našim zážitkům. Házeli jsme si s Terky míčem na házenou a muj velice šikovný kamarád ho kopl do nějaké zahrady. Koukli jsme na sebe a on mi oznámil, že přeleze plot. Já koukala do zahrady a ukazovala na míč se slovy,,Támhle je" On hravě přelezl plot, vzal míč a byl zase zpátky. Jenomže to nebyl konec. Najednou na nás s křikem vyběhla nějaká stará pani jenom ve spoďárech a řvala:,,Co tady děláš?" Lubošovy omluvy a vysvětlovíání byla zbytečná. Udělala z nás zloděje a prej že sme jí dobře viděli a já ještě říkala "támhle je" a prý naproti sousedy už tykhle vykradli, že tam schválně hodili míč. No já jí to vysvětlovala a Luboš taky, nakonec naštěstí ustoupila a pochopila. Ale to ještě nebyl konec. Házeli jsme si dál a muj "skvělý" sportovní kamarád ukazoval basket. Tak hodil míč a šup, byl zase v té samé zahradě té nepříjemné nechápavé paní. tak co ted. Tentokrát jsme se rozhodli moudřeji, že zazvoníme. Několik minut jsme váhali a pak se Luboš odhodlal. Pani přišla po nějakej chvíli opět ve spoďárech a my jí všechno řekli. Ona už byla mírnější, ale urazilo jí, že Luboš nazval její květiny křovím, když popisoval, kam míč spadl. Potom jsme absolvovali dlouhou přednášku o tom, že chtěla jít vařit a že nemá čas, že kdyby měli vlčáka kterýho chtěl její syn, tak nás sežere a ona by za to nemohla, o jejím synovi jak se vrátil a o krádežích atd atd. Když už konečně skončila odvlekla jsem ho pryč aby jsme už nemuseli tu pani rušit od jejího vaření po 2... Naštěstí už nám míč nikam nespadl. Potom jsme si šli raději hátzet s míčem na americkej fotbal na školní hřiště. Jenomže už byla tma tak jsme sport vzdali a mě už stejně bolelo koleno. Povídali jsme si asi do 10 a pozorovali hvězdy, společně filozofovali. Ach, je to opravdu skvělej kamarád ani jsem nevěděla, že si s nim mužu takhle intelektuálně a filozoficky pokecat.O životě o vesmíru o světě škole. Ještě že s nim sedím, poslední rok se rozhodl, že se stane šprtem, aby se dostal na školu, tak konečně si vyzkoušim jaký to je opisovat.. xD U mně nikdy neexistovalo nic jako podvádění, taháky a opisování. Neumím to.. Musíme to zopakovat. Načež moje mamka asi zpozorovala, že jí jedno dítě doma chybí tak mi volala kde jsem že už je deset večer.. Musela jsem domu..
Pokud jste došli až sem, gratuluji a poříjměte moji poklonu. Pokud jste to nečetli (pravděpodobnější možnost) ani se nedivím. Když totiž člověk vidí nejakej ten delší článek, moc se mu dio něho nechce, teda mě jo protože ráda ču. No radši končim. Domluvila jsem..

Muj mozek nefunguje!

4. září 2008 v 18:17 | Šárka |  Den za dnem
KOnečně jsem se dostala, že taky napíšu něco na blog. Ale nějak jsem zapomněla co vlastně. Je toho moc..
Škola no to věčně omílané téma. Tak už jsem se podrobila prnímu zkoušení, hned první den učení se. Dopadlo to katastroficky, byla jsem uplně dutá. Ach bože proč zrovna já se musela narodit jako totální blbec. Ještě ke všemu s nepoužitelným mozkem. Matika mi zrovna taky dvakrát nejde, je to bída, bída, bída... Novej fyzikář vypadá v pohodě, ale chci toho starýho, ach jo. Nejvíc mě naštvala učitelka na konverzaci, která dala druhou hodinu konverzac v aj zrovna v uterý, kdy mám přípravu na přímačky z češtiny, je fakt skvělá a okomentovala to tak, že to nepotřebuju. Super, ne? Taky jsem byla dnes ráno na rehabilitaci si domluvit termín, doktorka v nemocnici mi řekla, že ještě 3 tejdny nesmím kontaktní sport.. Už jsem cvičila, po jednom kolečku to však začalo bolet, takže moc optimismu mi to teda nedodalo. Mám už ortezu, bypadá to divně a nejsem na to zvyklá. Jak jsem se zpočátku těšila do školy, tak to zastínil fakt, že náš chemikář se zbláznil a chce nás už zítra zkoušet a to jsem teprve měli jen jednu hodinu chemie. Všichni se zbláznili!!!
Jdu se učit, to tu dlouho nebylo.. Nesnášim chemii, matiku a přírodák!!!!!!! A nejvíc chemii a já blbá si zase sedla do druhý lavice!! Jako bych nevěděla, že se na mě bude učitel pořád koukat a na něco se mě ptát. Taky že jo, hned první hodinu to aplikoval.. Jakou má značku vanad? Kdo to ví? Šárko!!!... A přitom jsem se vubec nehlásila.. No jo už jsem toho s učitelema ažila hodně, někdy jsem byla drzá nebo mě třeba zamknul ve třídě no to je běžný..
Technika mě zrazuje a to jako dost. Mobil si sám odesílá mému strýcovi denně tak 10 sms bez předmětu nebo si volá kam chce a kdy chce bez mého souhlasu a vědomí. Mp3 se taky zbláznila, dám tam uplně fungl novou baterku a ona zobrazí, že je prázdná a názvy písniček jsou jako nějaký hyeroglify... Jo a abych nezapomněla, tak notebook je maximálně zpomalenej.. Už jsem čekám až odejde televize nebo něco podobnýho..

Už jsme deváťáci

1. září 2008 v 11:25 | Šárka |  Den za dnem
Ráno jsem už skoro nemohla dospat, jak moc jsem se těšila do školy. Ani mi nedělalo velkej problém vstát v 7, když jsem byla zvyklá vstávat okolo té jedenácté.. A už to začne zase nanovo, ten ranní stereotyp. Nasnída, vyčistit zuby, oblíct, učesat, namalovat.. Ano do školy jsem šla z opravdovým nadšením, které však moji spolužáci nesdíleli. Nikdo se tam netěšil tak jako já. Když jsemc ráno zazvonila na mojí kamarádku se kterou již léta chodím do školy, znuděně, nevyspale a unaveně na mě koukla. Já jí cestou říkala, jak se těšim, jak to bude super, co všechno plánuju. Potom se naštvala a řekla, jestli aspon mužu předstírat, že jsem normální a netěšim se tam. Štnu nám dali uplně naopačný konec než jsme jí měli doposud. No skvělé! Zae si budu několik měsíců zvykat, že nemám chodit tam, kde jsem byla zvyklá. To je nemožný. Ve třídě jsem si zabrala mojí lavici hned vedle dveří. Sledovala jsem všechny obličeje spolužáků, bylo to zajímavé, každej by se nejradši vrátil domu k počítači, vypoadá to, že jediná já jsem ochotná se vzdělávat xD
Jako každý rok, měl ředitel projev v rozhlase. Ano mluvil k prvňáčkům. Ale hlavně k nám, deváťáků. Popřál nám vše nejlepší a at se nám vydaří přijímací zkoušky.Nad timhle jsem přemýšlela už v 8. třídě, jak tohle bude říkat a že to bude poprvé na nás.. Nemůžu tomu uvěřit, my jsme deváťáci, nejstarší žáci na škole. Jsme deváťáci. To bude zase trvat, než si zvyknu na ten pojem.
________
Rozvrh máme děsnej, strašně napresovanej ani jeden den nejni volnější. To nám ještě chtěla učitelka dát konverzaci v pátek, abycom měli do pul 4. Načež jsem jí odporovala tím, že pátek má být oddychový den. A že to nepřipadá v uvahu abychom tu zustavali do pul 4... Snad to vyjde.
Zejtra máme tělocvik a první 2 hodiny se neučíme.Nemužu cvičit teprve si pojedu pro ortezu.
Ano, učitelka se zeptala jako vždy ne tu trapnou otázku: Co jste zajímavého dělali o prázdninách? Nikdo se nevyjadřoval a tak jsem si pro sebe řekla, byla jsem v nemocnici a bylo to hrozný. Pak jsem zase byla v nemocnici. Ona mě slyšela a hned se ptala na tu operaci.
Plánujeme přespat ve škole.. Ach to bude bezváááááá snad to vyjde!!