Tak "Čau"

19. května 2008 v 21:26 | Šárka |  Den za dnem
Dneska jsme šli na poslední trenink. Předtím jsem si vyndala všechny dresy a dala je do tašky ale předtím jsem si je na památku vyfotila a rozloučila se s nima. Při pohledu na ně se mi vybavila nějaká vzpomínka. Pamatují toho opravdu hodně.. Ale pak už jsem je musela uklidit a jít na trenink. Všichni byli jenom v džínách a nikdo neměl sportovní oblečení jako vždycky, byl to divnej pocit. Tak jsme tam tak seděli a nikdo nedával najevo, že je mu to líto. Když treneři přišli byli sklamaní že jsme to vzdali a nepřišli v kratasech ale v džínách, já a pár dalších holek jsme ale chtěli jít do haly a trenovat aspon s malejma a naučit je to co umíme apon to bude užitečný. Bylo vidět že trenerum to bylo líto, ale holky mě dostali prostě tam dali věci a odešli domu, jako by se nic nestalo, zůstali jsme tam 4... Slíbili jsme že budeme chodit až do konce. Bylo mi smutno když jsem odevzdávala muj míč s osmičkou namalovanou centrákem, ten míč co měl doma vždycky svoje místo, ted je prázdné. A v batohu už nikdy nebude.. Takový věci co mi přišli dřív normální a samozřejmý už nemám.. Když jsme tak byly v hale bez míčů bez nákolenek na kolenou, zastesklo se nám po normálních trenincích které jsme neměli rádi protože byli fyzicky náročné, alespon to k něčemu bylo. Ten dnešní trenink byl takovej neveselej, byl to smutnej poslední trenink na kterym sme zůstali 3 a trener a pak malý házenkářky... Tak jsem se tak koukala na ty malý házenkářky, možná to má budoucnost!! Zavzpomínala jsem jak jsme takle podobně začínali my a kolik jsme toho dokázali!!!
Pamatuju si jak jsem se snažila a poctivě chodila na treninky. Na jednom turnaji jsem pak dostala polštář za nejlepší hráčku a měla jsem z něj takovou radost. Mám doma ještě jeden a ten je taky za nejlepší hráčku ten mám dodneška. Taky si pamatuju jak jsme jednou prohráli a všichni jsme brečeli, jak jsme porazili slavii(neporazitelný družstvo) a naše slzy štěstí. Kašlu na to toho je tolik:D:D
"Tak teda čau..." Můžu tady psá donekonečna jak moc mi to chybí, ale s tim nic nenadělám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smajwinka smajwinka | Web | 20. května 2008 v 14:23 | Reagovat

no fuj, braní krve, to už jsem ale dlouho nezažila :P

takl třeba si zase najdeš jiný sport, který ti přiroste k srdci...

2 smajwinka smajwinka | Web | 20. května 2008 v 16:53 | Reagovat

a co třeba badminton? jak chceš ;)

díky za pochvalu, moc si jí važím, když říkáš, že nesnášíš fialovou barvu. tak doufám, že to pro tebe nebude utrpení podívat se ke mě.... děkuju :)

3 Anett"ka" Anett"ka" | Web | 20. května 2008 v 16:54 | Reagovat

loučení bývá hodně těžké.. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama