Nesnášim přírodák...

22. května 2008 v 15:53 | Šárka |  Den za dnem
Dneska byl hroznej den.. Ježiši! První hodina matika, musela jsem jít počítat na tabuli strašněj příklad, no hrozný to bylo, nakonec jssem se proplácala k výsledku. Angličtina v pohodě jako vždycky. Jenomže pak přišel přírodák, já ho nesnášim... Píšeme každou hodinu malý písemky z týhle jsem dostala _4 mojí první 4 za 2 nebo 3 roky. Ale je to jenom kvuli tomu že sme na tu hodinu co sme brali vylučovací soustavu byli v legolandu a kdo neni ve škole na předcházející hodinu nemusí psát písemku. Já neměla dopsanýani poznámky prostě nic.. Tak jsem jednu věc typla a ze dvou otázek teda pul otázky dobře.. Hmmm. Strašný a z tý co sme psali dneska budu mít ttak 3 jako to neni možný..... Čeština taky jako vždy v pohodě.. A z fyziky jsme psali, celkem lehký snad to bude 1 nebo 2. Na těláku jsme celou hodinu hráli vybiku no jo byla to nuda, pak když mě přestalo bavit vybíjení okolí, sedla jsem si na žíněnku nebo na zem, a dělala že sem zmražená. Měli jsme až do pul 4 to je fakt unavný chodit do školy tak dlouho jenom kvuli rodince. Tam jsme si rozdali věco co kdo bude dělat na sportovnim dni, já mám 800m běh a štafetu, no doufám že to koleno přežije.
Jediná pozitivní věc na tomhle dni byla, že jsem dostala od učitele takovej ten praskací igeliták jak je třeba u televizí apod. Jo baví mě to praskat a včera mi ho taky dal ale to mi ho moji přející spolužáci zničili. Ostatně to i dneska, nechápu to, když něco mám musí mi to vzít a praskat mi muj igeliták.. Docela to uklidnuje a to jsem potřebovala.
Už jsem říkala že nesnášim přírodák? Ne? Tak ted to křičim do světaaa!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 23. května 2008 v 15:40 | Reagovat

mamé rovnaký problém len my už máme biolu ale to je to isté za tento týždeň nám všetky 3 bioly odpadli no nie taká som bola šťastná...

2 smajwinka smajwinka | Web | 23. května 2008 v 19:11 | Reagovat

já a sportovec jo? :D

no, třeba jsem jím byla :D ale v takové té internetové většírně mě vyšlo, že jsem byla kramářka :D tak teď nevim :D

každou hodinu příroďáku píšete? není tenm učitel blázen? já mám biošku ráda, ta naše učitelka to učivo dokáže dobře podat, že i šutry mě bavili :D sice na testy dává záludnosti, ale to mě zas tak nevadí ;) ale nechtěla bych psát každou hodinu. fuj. domluvte mu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama